Postanowimy wprowadzić rozgrzewkę, w której rozmawiamy o popularnych tematach poruszanych przez polskie media w ubiegłym tygodniu. Dwukrotnie pada na piłkę nożną – jak się okazuje drugą miłość Adriana. Popisuje się on sporą wiedzą w tym temacie, to specjalista od Błękitnych (tych co pokonali Lecha).

Ja zaznaczam swoją oziębłość (i brak wiedzy), ale dorzucam do pieca porównując Kazimierza Grenia z Garym Bettmanem. Wspólnym mianownikiem tych Panów z pewnością nie jest pobyt w irlandzkim areszcie, zostawiamy to czym prędzej.

Kilka lat temu z NHL odszedł ważny zawodnik, niektórzy mówią że wciąż czołowy hokeista tego globu. Analizujemy to dlaczego i za ile to zrobił, oraz dlaczego i za ile jest w stanie wrócić. Obaj chcemy tego powrotu, ale niekoniecznie wróżymy mu utrzymanie statusu gwiazdy. Nie każdy jest Jagrem.

Otwieramy kalendarze a tam codziennie coś miłego. Adrian jak zwykle perfekcyjnie przygotowany ilustruje układ tabeli, mi czwórka miesza się z piątką – a obiecałem sobie potrenować wyobraźnie liczbową. Wymieniamy mecze godne polecenia, trochę tego jeszcze zostało

Staramy się pomóc Mike’owi Babcockowi w wyborze startującego bramkarza, ale chyba tylko jeszcze bardziej gmatwamy sprawę. W tym miejscu przyznajemy się do błędu – to będzie 24. sezon Detroit Red Wings w play-off. No właśnie, czy będzie?

A na koniec gorące krzesła! Próbujemy się nie zgodzić i pokłócić, ale znów nic z tego. Może w przyszłym tygodniu? Będą brackety i typowanie, będzie dobra okazja!

Wersja do ściągnięcia: http://www86.zippyshare.com/v/FNbALd3a/file.html