Dla tych, którzy nie zdążyli dołączyć do grona elitarnej ligi przypominamy zasady tutaj – będąc abonentem portalu można u nas wygrać nagrody o łącznej wartości 450 zł! Jesteśmy dużo bardziej opłacalni niż Lotto. Inwestujesz nieco ponad dychę w abonament, masz dostęp do fachowych i ciekawych tekstów o NHL, a dodatkowo co miesiąc okazję, by zwróciło ci się to z nawiązką! Wykup abonament już teraz! Możesz też wziąć udział jako czytelnik bez abonamentu i wygrać dostęp do portalu!

Zmiana lidera

Osiem gwiazdek – tylu graczy zostało w tej kolejce nominowanych do miana gracza kolejki. Większość z nich nabiła swoje punkty w trafieniach over-under. Druga kolejka ligowa miesiąca lutego przyniosła zmianę na pozycji lidera. Kazope trafiając dwanaście spotkań w tej kolejce wyprzedza Ajayinho o jedno oczko. Pierwsza trzynastka ligowej tabeli to ciasne grono, które namieszać może w przyszłych dwóch kolejkach ligowych.

Gracze kolejki

Najwięcej trafień: Kazope – 12 trafień.

1×2: Albin66 – 7 trafień.

Over-under: Krzysztof Girgiel, Gregorian89, Zolnierz82, Marian11, Pluto64, Moriskola – 8 trafień.

Następne spotkania do typowania w czwartek!

Tabela po 2 kolejce lutego


M. – meczy (kolejek) wytypowanych
Pkt. – punkty razem
1×2 – punkty zdobyte w wytypowaniu rezultatu w regulaminowym czasie gry
ou. – punkty zdobyte w wytypowaniu łącznej liczby bramek w regulaminowym czasie gry
gk. – gracz kolejki (dotyczy gracza, który wytypował największą liczbę prawidłowych typów w danej kolejce – dotyczy zarówno 1×2, jak i OU!)

Opiekunem konkursu jest Kamil Zyzak.

Wszelkie pytania prosimy zadawać w komentarzach lub na adres redakcja@nhlw.pl

Typy graczy

 

3 KOMENTARZE