Tylko u nas – autorski raport z ostatnich wydarzeń w NHL! Ciekawostki, własne komentarze, multimedia i memy – nie tylko suche wyniki, tabele i stwierdzenia kto komu strzelił gola!

Zamów papierowe PODSUMOWANIE sezonu NHL! Ach co to był za sezon 22/23!

Pojedynek dnia: Gwiazdy boksują, menadżer kontra kibice

Po dwóch podobnych i zupełnie różnych jednocześnie meczach w Toronto czekaliśmy na przeniesienie serii do Florydy i w końcu spotkanie wyrównane i na wysokim poziomie z obu stron (nie tylko z jednej). Dostaliśmy to w trzecim starciu, na które wrócił do składu Lightning ich najważniejszy obrońca Victor Hedman, od razu wlatując w prawie 33 minuty łączne (bo rozstrzygała tu dogrywka). Już z nie AHL-owską obroną Bolts okazali się przeciwnikiem ciężkiego kalibru dla Maple Leafs, ale po raz pierwszy w konfrontacji przegrywają i są do tyłu w serii 1-2. Game changerem tej rywalizacji, póki co jest postawa Ryana O’Reilly’ego, który w tym trzecim meczu miał gola i dwie asysty, wygrał bulik, po którym padło trafienie rozstrzygające dogrywkę, miał blok na ostatnim strzale z czasu podstawowego.

Postawa jego formacji jest niezwykle ważna dla układu sił i wydaje się, że właśnie ROR przechyla szalę w ważnych momentach. Auston Matthews przełamał się strzelecko, ale i tak nie o tym najwięcej mówi się w kontekście jego występu. Chodzi raczej o to jak po raz

__________________________________

Aby czytać dalej

Wybierz jedną z opcji abonamentu i ciesz się nieograniczonym dostępem do serwisu. NHL w PL to miejsce naszej pracy. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie.

Możesz nam zaufać! Współpracujemy z uznanymi na polskim rynku markami jak TVP, czy wydawnictwo SQN, a o naszej rzetelności i bezpieczeństwie całego procesu świadczą już setki sprzedanych przez nas abonamentów.

Płatność jest prosta i intuicyjna ale w razie wątpliwości w FAQ zobaczysz jak wygląda proces zakupu. Zapraszamy do działu z darmowymi artykułami gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto w nas zainwestować.

Istnieje możliwość zapłaty zwykłym przelewem bankowym. W tym celu proszę wykonać przelew na konto: