1/8 play-off Ligi Typera. Drabinka play-off

Rozpoczynamy główną rundę play-off w Lidze Typera NHLwpl! Przed nami spotkania 1/8 play-off. Udział w rywalizacji weźmie najlepsza ósemka rundy zasadniczej plus wygrani w etapie kwalifikacji. Zmagania rozpoczęte w październiku ubiegłego roku czas dokończyć urokiem drabinki play-off!

Swojego tytułu mistrzowskiego play-off bronić będzie Kapitan BG, który w finale ubiegłorocznych rozgrywek pokonał typera Arkowiec18. Swoje prawo uzyskał dzięki zwycięstwu w rundzie kwalifikacyjnej, a na pierwszym etapie 1/8 zmierzy się z wysoko rozstawionym numerem dwa Lukasem. Słowa uznania za skuteczność obecnego sezonu, bowiem w historii Ligi Typera NHLw.pl nie zawsze wysoko notowani ubiegłorocznego sezonu znajdują się w fazie play-off sezonu następnego.

Oto najważniejsze informacje w kwestii typowania (podobne te z rundy kwalifikacyjnej):

Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. W przypadku remisu o zwycięstwie decyduje prawidłowe trafienie kolejno pierwsze/drugie itd spotkanie (zaczynając od 1×2, kończąc na over/under). Jeśli i owe czynniki nie rozstrzygną spotkania, decyduje lokata w tabeli wszech czasów.

Gracz składający swoje typy po już opublikowanych typach swojego rywala, nie może typować identycznie wszystkie spotkania. Faza play-off toczy się bez Jokera (prawidłowego rezultatu).

Terminarz 1/8 play-off

I spotkania do typowania 11.08 (publikacja na portalu 10.08) UWAGA! w przypadku braku pełnego terminarza ze strony NHL w dniu jutrzejszym, pierwsze spotkania do typowania rozpoczniemy wraz z dniem 13.08.

II spotkania do typowania 13.08 (publikacja na portalu 11.08)

III spotkania do typowania 15.08 (publikacja na portalu 13.08)

IV spotkania do typowania (ewentualne) 17.08 (publikacja na portalu 15.08)

Drabinka play-off

Czy wiesz, że..

Przygotowujemy się już na nowy sezon Ligi Typera NHLwpl 2020/21 wnosząc nową technologię wyświetlania statystyk Power BI, a to oznacza interaktywność. Wprowadzone zostaną nowe statystyki każdego z nas jak:

 • hot streak, czyli streaki trafionych meczy (np. gracz X od 4 kolejek typuje powyżej 50%)
 •  ulubiony zespół (gracz X trafia 95% meczy Tampa, ale tylko 16% Boston)
 •  snajper (osobna klasyfikacja tych co najlepiej typują dokładny wynik, Joker)

A więc nie będą to już zrzuty ekranu jak miało to miejsce wcześniej a interaktywne przeglądanie strony przez każdego z nas. Wszystko to wyglądać będzie mniej więcej tak:

Masz pomysł?

Swoją drogą jeśli masz pomysł co zmienić, wprowadzić do Ligi Typera NHLw.pl śmiało pisz w komentarzu, bądź pod zgranatafla@nhlw.plPula nagród wynosi 650 zł: 1. miejsce 300 zł, 2. miejsce 200 zł, 3 miejsce 100 zł, 4 miejsce 50 zł.

3 KOMENTARZE

 1. Pozwolę podzielić się otrzymaną propozycją jaką otrzymałem, a jest następująca:
  “Można by dać Jokera na 10 pkt a wprowadzić następujące zmiany under/over 1 pkt a 1×2 dać za 2pkt ponieważ wydaję mi się że jest trudniej obstawić zwycięzce niż ilość bramek.
  Można dać za 5pkt czy drużyna wygra do 0 i tak samo jak Jokera możesz dać tylko to raz na kolejkę.
  Za 3 pkt wytypuj strzelca z zawodników defensywnych ponieważ wydaję mi się że to by było lepsze i trudniejsze niż dać z drużyny bo wiadomo każdy by dawał Ovieczkina lub Pastrnaka. A za 2 pkt obie gol w 1 tercji.”
  Nie publikuje od kogo, osoba sama zdecyduje czy się przedstwi. 🙂

  Dla mnie warte uwagi wprowadzenie możliwości trafienia czystego konta i punkty za wytypowanie strzelca z defensywny.

  Oczywiście to pomysły i nie decydują jak narazie o ich wprowadzeniu.

  Może ktoś coś?