Runda kwalifikacyjna w Lidze Typera

Wraz z potencjalnym wznowieniem rozgrywek NHL następuje ciąg dalszy Ligi Typera NHLw.pl Przyjmując wzgląd sytuacji wokół rozgrywek wprowadzamy szerszą drogę eliminacji także w naszym typerze. Przed kluczową fazą play-off nastąpi runda kwalifikacyjna dla graczy z miejsc 9 – 24. Uczestnicy z lokat 1 – 8 otrzymują gwarancję gry w pierwszej rundzie play-off.

Zestawienie tabeli wszech czasów:

190 – to liczba punktów na pozycji 24 oraz 25. Większa liczba trafień za rezultat 1X2 pozwala typerowi Zniszczol87 wejść do rundy kwalifikacyjnej przed Red Wings UK *inicjator Jokera w lidze typera. Niedosyt.

Zestawienie rundy kwalifikacyjnej:

Rywalizacja przebiegnie do dwóch zwycięstw. Wygrani poszczególnych par przydzieleni zostaną kolejno do pierwszej rundy play-off, czyli do pierwszej ósemki. Spotkania do typowania ukażą się w okolicach 28. lipca.

Pula nagród podobnie jak w poprzednich latach przewidziana jest dla najlepszej czwórki play-off. W bieżącym sezonie wynosi 650 zł i rozkłada się następująco: 1. miejsce 300 zł, 2. miejsce 200 zł, 3 miejsce 100 zł, 4 miejsce 50 zł.