Ramówka dnia: 13 meczów NHL w TVP Sport w lutym

__________________________________

Aby czytać dalej

Wybierz jedną z opcji abonamentu i ciesz się nieograniczonym dostępem do serwisu. NHL w PL to miejsce naszej pracy. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie. 10 złotych za miesięcznik złożony z 100 stron (średnia ilość artykułów w portalu) to uczciwa cena.

Możesz nam zaufać! Współpracujemy z uznanymi na polskim rynku markami jak TVP, czy wydawnictwo SQN, a o naszej rzetelności i bezpieczeństwie całego procesu świadczą już setki sprzedanych przez nas abonamentów. Płatność jest prosta i intuicyjna ale w razie wątpliwości w FAQ zobaczysz jak wygląda proces zakupu. Zapraszamy do działu z darmowymi artykułami gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto w nas zainwestować.

Akcja dnia: Huraganowy atak

Zaledwie 2,5 minuty potrzebowali hokeiści z Raleigh, aby na swoim lodowisku otworzyć wynik meczu z Winnipeg Jets. Martin Nečas strzelił brameczkę – marzenie, oszukując przy tym Connora Hellebuycka jak dziecko. Warto jednak spojrzeć nie tylko na samą końcówkę akcji, ale również na to, co sprawiło, że krążek trafił do Czecha. Idealny przegląd pola zaprezentował Haydn Fleury, który podał do Ryana Dzingela, a ten tylko przekierował do Nečasa, no i co dalej, to już wszyscy wiedzą. Świetna szybka akcja na początku meczu.

Trudno jednak powiedzieć, że ten gol ustawił przebieg spotkania. Co prawda dość szybko Huragany podwyższyły na 2:0, ale równie szybko Patrik Laine zdobył bramkę kontaktową, a zatem działo się sporo w pierwszych 10 minutach pojedynku.

Odrzutowce coś nie kwapiły się do oddawania strzałów, no i efekt taki, że odleciały z wynikiem 1:4. Podjęły zaledwie 17 prób pokonania Petra Mrázka. Oprócz nieskuteczności snajperskiej, trzeba im jeszcze dodać fatalną grę w przewagach. Cztery takie okresy i żadnego pożytku. Jets myśleli chyba, że rozbiją gospodarzy w sensie fizycznym, ale przecież jak wiadomo to tak nie działa. Zrobili na miejscowych 26 hitów, przy zaledwie dziewięciu Caroliny. Jak widać nic to nie przyniosło. To już trzecia kolejna przegrana zespołu z Winnipeg, a zarazem piąta w sześciu ostatnich występach.

Bohaterem Raleigh został Justin Williams, który wręcz czaruje po powrocie do drużyny. Drugi mecz i znów kluczowa rola. W debiucie był decydujący najazd, a teraz dwa trafienia, czyli połowa dorobku zespołu, w tym gol dający zwycięstwo. 38-latek rządzi i dzieli, to się nazywa come back.