New York Rangers – Ottawa Senators – ocena –
Detroit Red Wings – Nashville Predators – ocena –
Edmonton Oilers – Arizona Coyotes – ocena –

Mecz dnia: Bruins kontra Penguins

Czy to był tak dobry mecz, czy tylko druga tercja nakazuje nam o nim tak myśleć? 21 strzałów i cztery bramki z rzędu Pingwinów w środkowej części tej potyczki sprawiły, że można było się emocjonować, ale poza tym goście byli jednak zespołem gorszym. Po pierwszej tercji PIT przegrywał 0:2, a na początku trzeciej zrobiło się 0:3…

Punktem zwrotnym okazało się ściągnięcie bramkarza Matta Murraya, którego możemy częściowo obwiniać za bramki na 0:1 i 0:3. Od momentu wejścia do gry Tristana Jarry’ego mieliśmy długi bardzo dobry fragment w wykonaniu Pittsburgha. Łącznie w tej drugiej odsłonie podopieczni Mike’a Sullivana oddali 21 strzałów co stanowi ich rekord sezonu jeśli chodzi o pojedyncze 20 minut gry.

Udało się Penguins przetrwać kilkakrotnie liczebne osłabienie, co zasługuje na sporą atencję, wszak Niedźwiedzie podchodziły do tego meczu jako ligowa potęga w PP (32.6 procent skuteczności). Znakomitą historią była bramka Johna Marino, który wychodząc z boksu kar strzelił bramkę na 4:3 ku uciesze licznie zgromadzonych w TD Garden jego bliskich.

To spotkanie miało w sobie wiele innych ciekawych aspektów, możemy go “sprzedać” jako

__________________________________

Aby czytać dalej

Wybierz jedną z opcji abonamentu i ciesz się nieograniczonym dostępem do serwisu. NHL w PL to miejsce naszej pracy. Traktuj nas jak gazetę lub magazyn. Dziennik lub miesięcznik, przy tworzeniu którego działa wiele osób za określone wynagrodzenie. 10 złotych za miesięcznik złożony z 100 stron (średnia ilość artykułów w portalu) to uczciwa cena.

Możesz nam zaufać! Współpracujemy z uznanymi na polskim rynku markami jak TVP, czy wydawnictwo SQN, a o naszej rzetelności i bezpieczeństwie całego procesu świadczą już setki sprzedanych przez nas abonamentów. Płatność jest prosta i intuicyjna ale w razie wątpliwości w FAQ zobaczysz jak wygląda proces zakupu. Zapraszamy do działu z darmowymi artykułami gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto w nas zainwestować.