W trwającej niemal półtorej godziny audycji rozmawiamy na temat najbardziej rozczarowujących nas aspektów w każdej z 31 drużyn National Hockey League. Raz jest to hokeista, raz jakieś zjawisko, a w jeszcze innych przypadkach konkretne wydarzenie. Michał Ruszel i Kamil Ziętek wskazują palcem co się nie udało nawet w najlepiej radzących sobie obecnie ekipach. Narzekaniom nie ma końca choć w niektórych przypadkach sprawia nam to trudność to stajemy na wysokości tego zadania.

Darmowy fragment:

Poniżej plik audio całego nagrania do ściągnięcia lub odsłuchu bezpośredniego:

Plik do ściągnięcia: https://www21.zippyshare.com/d/u1vvi1Bu/40308/20191112213514.mp3

Pobierz Kliknij prawym – zapisz element docelowy jako

Zeskanuj kod czytnikiem QR w swoim telefonie, by uruchomić na nim pobieranie:

qr code

1 KOMENTARZ

  1. Jak to nie ma niedzielnych kibiców na Long Island?? Szewczyk byl na Islandersach!

    Boston? W skrócie możnaby napisać, że brak secondary scoring. Ale ostatnio i to się pojawiło. Za to obrona trochę siadła. +/- Torey’a Kruga jest podobne jak w poprzednich bardzo dobrych dwóch sezonach.

    A’propos pisowni – dużo zapamiętuje się czytając. Dlatego tępię strasznie wszelkie błędy na różnych forach, bo potem wchodzi to w krew i samemu zaczyna się powielać nowomowę głupków internetowych. Jak po latach lektury internetowych nie potrafię z sensem napisać nic. A były czasy, że się fajne teksty pisało. wulgaryzmy też mieszczą się w tej kategorii.

     

Comments are closed.