Podsumowanie 2. kolejki Ligi Typera NHLw.pl!

Dwóch graczy trafia Jokera w sobotnią noc NHL! Dokładny rezultat wytypował kolejno najskuteczniejszy drugiej kolejki daniel11 (spotkanie Detroit – Toronto 2:5) oraz drugi z najskuteczniejszych kurtwallander – ten także uznał powyższe spotkanie prawidłowo skreślając wynik zwycięstwo Toronto. Ekstra pięć oczek pozwala wysoko zapunktować w weekendowym rozdaniu.

24 graczy trafiło siedem oczek w typowaniu over/under5.5. Oznacza to, iż każdy z nich otrzymuje prawo do Kącika Typera oraz udział w magazynie audio Zgrana Tafla – odsłuchaj ostatniej audycji z luKas oraz Lan tutaj. Sześciu graczy uzyskało najlepszy rezultat w typowaniu 1X2 – Ci trafili zgodnie po 6 oczek.

Z racji, iż grupa docelowa jest tak duża zainteresowanych udziałem zarówno w Kąciku Typera oraz udziałem w audycji prosimy o kontakt pod zgranatafla@nhlw.pl

3. kolejka października

W następny weekend. Trzecia kolejka zaplanowana jest w dniach 19/20 października. Spotkania do typowania ukażą się w czwartek.

Teraz odsyłam Was do sporej bazy statystyk

Tabela po 2. kolejce października

*pozycja ostatnia kolejka porównuje skuteczność typowania własnych spotkań na tle poprzedniej kolejki – jest to nowy wątek wprowadzanej statystki, o szczegółach zliczania tej pozycji przedstawimy wkrótce

Szczegółowa (2 kolejka)

Szczegółowa II (2 kolejka)

Punkty Vs typowane mecze

*kliknij aby powiększyć

 

*Tabela ukazująca ilość wszystkich punktów w lidze typera na tle ilości rozegranych kolejek. Pracujemy nad możliwością wglądu wszystkich nicków w tabeli (pozioma linia). Kolejność nicków w poziomej linii odpowiada kolejnością złożonych typów (od najwcześniejszych po ostatnich).

Skuteczność typowania

*kliknij aby powiększyć

*Tabela przedstawiająca skuteczność typowania w 1×2 oraz over/under 5.5 na tle ilości rozegranych kolejek. Także i tutaj pracujemy nad lepszym wglądem nicków.

Tabela miesiąca październik

Wykresy 

Info

Jeśli dopatrzycie się ewentualnej pomyłki dajcie znać pod zgranatafla@nhlw.pl Jest to co prawda trzeci sezon ligi typera, lecz pierwszy z metodą funkcji w programie excell.

Zgrana Tafla

Twitter – dowiedz się pierwszy nt. kącika typera, bądź magazynach hokejowych!

3 KOMENTARZE

    • Hej, na przyszłość zarzucaj typy w danym newsie na głównej. Punkty dorzucimy wraz z 3. kolejką października. Co do zmiany nicku to w tym sezonie jest to nie możliwe (pierwszy = stały w lidze *regulamin) z racji zliczania punktacji przez system. Z racji tego, że to dopiero 2. kolejka to poprawię to ręcznie, o ile będzie to możliwe 🙂