Podsumowanie 1. kolejki Ligi Typera NHLw.pl!

Sporo spotkań rozegranych w nocy z sobotę na niedzielę, a w tym wszystkim odpaliliśmy rozgrywki trzeciego sezonu Ligi Typera NHLw.pl – Kluczowe zdarzenia? Jeden trafiony Joker, dwójka graczy trafiła kompletną dziesiątkę w over/under 5.5! Kto jak wypadł zobaczycie w zestawieniu poniżej, a działo się sporo!

Trafiony Joker to jak wygrana w Totka?

W konkursie preseason praktycznie co kolejkę doświadczyć mogliśmy trafienie prawidłowego wyniku spotkania NHL. Dodajmy, że jest to spotkanie dowolne wybrane przez samego typującego. Trzeba mieć nosa! Trafienie Jokera wiąże się z dodatkowymi pięcioma punktami w klasyfikacji. Na start typer Pedro prawidłowo postawił na rezultat 2:2 w meczu Washngton – Carolina. Pedro wytypował owe spotkanie wzorowo. Zgarnął nie tylko extra pięć oczek, ale także prawidłowy typ w 1X2 jako remis oraz under 5.5! Brawo Pedro, rozegrałeś to jak Blake Coleman z New Jersey Devils – chyba każdy wydział jego trafienie w meczu z Winnipeg…

ps. trafionych Jokerów na sucho nie zostawimy w naszym konkursie!

Top 10/10! 

Nie często zdarza się skreślić prawidłową dziesiątkę w zdarzeniach over/under 5.5 – w poprzednim sezonie na palcach jednej ręki wyliczyć mogliśmy ilość owych kompletnych trafień. Ba, jeśli dobrze pamiętam to był to m.in typer Red Devils UK (pomysłodawca Jokera, apropo!).

W pierwszej kolejce na start nie jeden, a dwóch graczy pochwalić może się trafieniami 10 na 10 w over/under 5.5! Zarówno dorszu jak i mateuszles wystartowali imponująco w tego typu zdarzeniach bukmacherskich. Ukłony w kierunku dwóch typerów, bowiem nie tak często świadkami będziemy tak korzystnej statystyki. Blisko dołączenia do skromnego grona był także typer azer trafiając dziewięć spotkań.

Prawo do Kącika Typera

Skuteczne typowanie odsłania możliwość tygodniowego miejsca w Kąciku Typera. Projekt ten zakłada typowanie spotkań od poniedziałku do niedzieli przez danych graczy mogąc zebrać dodatkowe nagrody w zależności od regularności typowanych spotkań. A są to:

  • Pedro (trafiony Joker)
  • damdo, bart81 (najwięcej trafień w 1×2)
  • dorszu, mateuszles (najwięcej trafień w over/under)

prosimy o kontakt pod zgranatafla@nhlw.pl

Udział w Zgranej Tafli?

Tuż obok miejsca w Kąciku Typera gracze powyżej automatycznie otrzymują zaproszenie do udziału w magazynie audio Zgrana Tafla – ta powraca już w przyszłym tygodniu!

prosimy o kontakt pod zgranatafla@nhlw.pl

2. kolejka października

Standardowo w weekend. Druga kolejka zaplanowana jest w dniach 12/13 października. Spotkania do typowania ukażą się w czwartek.

A teraz czas na zestawienie szczegółowe pierwszej inauguracyjnej kolejki. Wraz z drugą kolejką otrzymamy dodatkowe wykresy graficzne oraz tabelę wszech czasów – pamiętajmy, że przez cały sezon walczymy o play-off, a tam najlepszych 16-stu zmierzy swoje siły!

Tabela po 1. kolejce października

Szczegółowa 

Mniej szczegółowa 🙂

Punkty Vs typowane mecze

*Tabela ukazująca ilość wszystkich punktów w lidze typera na tle ilości rozegranych kolejek. Pracujemy nad możliwością wglądu wszystkich nicków w tabeli (pozioma linia). Kolejność nicków w poziomej linii odpowiada kolejnością złożonych typów (od najwcześniejszych po ostatnich).

Skuteczność typowania

*Tabela przedstawiająca skuteczność typowania w 1×2 oraz over/under 5.5 na tle ilości rozegranych kolejek. Także i tutaj pracujemy nad lepszym wglądem nicków.

Info

Jeśli dopatrzycie się ewentualnej pomyłki dajcie znać pod zgranatafla@nhlw.pl Jest to co prawda trzeci sezon ligi typera, lecz pierwszy z metodą funkcji w programie excell.

Zgrana Tafla

Twitter – dowiedz się pierwszy nt. kącika typera, bądź magazynach hokejowych!

8 KOMENTARZE

  1. Cyt. ,, Ba, jeśli dobrze pamiętam to był to m.in typer Red Devils UK (pomysłodawca Jokera, apropo!).“
    Wszystko się zgadza oprócz Nick’a 😉 P.S. ,, Swojá drogá SKRZYDŁA położyły chyba wszystkich wygrywajác w Nashville po 60 min, nawet mnie 😉 LGRW 💪👏.”