W dzisiejszym 45-minutowym podkaście… plany były inne, ale przez ponad 20 minut będziecie słyszeć tylko Michała. Solowa forma tej części audycji wynika z problemu technicznego jaki nas zaskoczył i przez który straciliśmy 20 minut rozmowy na linii Michał-Adrian. Wynagrodzić ma wam to streszczenie tego dialogu.

W zakres tej pigułki wchodzi temat Kevina Shattenkirka w Lightning, inne spojrzenie na kontrakt Sama Girarda oraz kwestia tego na ile wierzymy nowemu właścicielowi Arizona Coyotes. Poruszamy też temat ankiety, jej wczesnych wyników, pojawia się dramatyczny apel Adriana.

Głównym punktem podcastu jest rozmowa z Michałem Radzickim, który opowiada o Hlinka Gretzky Cup, a więc nieoficjalnym turnieju MŚ do lat 18. Pierwsze spojrzenia w kierunku draftu 2020 wyglądają bardzo obiecująco, ale my wychodzimy jeszcze dalej i mówimy o konkretnych chłopakach, którzy draftowani będą dopiero w rocznikach 2021, 2022 a nawet 2023.

DARMOWY FRAGMENT:

Poniżej plik audio całego nagrania do ściągnięcia lub odsłuchu bezpośredniego:

*w pewnym momencie pędząc pomiędzy swoimi myślami wkładam do jednego worka Keitha, Giordano i Pietrangelo jako byłych zdobywców Pucharu Stanleya. Tutaj się poprawiam, ten drugi oczywiście nigdy po Stanley Cup nie sięgnął.

Plik do ściągnięcia: https://www105.zippyshare.com/d/3ykCs6Ix/6980/20190809132546.mp3

Pobierz Kliknij prawym – zapisz element docelowy jako

Zeskanuj kod czytnikiem QR w swoim telefonie, by uruchomić na nim pobieranie:

qr code