KUPON DNIA – -. grudnia / by Adrian Gawlik

Kupon Dnia
realizacja Adrian Gawlik
twitter @AdrianGawlik
kontakt zgranatafla@nhlw.pl

 

Kupon dnia – czyli najbardziej optymalne typy kuponów na dany dzień zgromadzone w jednym miejscu. Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane zdarzenia na mecze NHL poparte obszerną analizą. Wszystkie propozycje pochodzą od legalnych polskich bukmacherów.

Archiwum kupon dnia


#Kupon dnia – 28 stycznia – gramy dubel z AKO 3,68

Naszą wspólną zabawę w kąciku typera chciałbym zacząć od dwóch typów na dzisiejszą noc, która nie rozpieszcza nas, jeżeli chodzi o ilość rozgrywanych spotkań. Wraz z zakończeniem Meczu Gwiazd NHL, sezon regularny z powrotem wraca do gry. Nadchodzi czas, aby oddzielić chłopców od mężczyzn. Dla drużyn, które aktualnie są w strefie play off, nie ma zbyt wiele miejsca na błędy. Każda gra i punkt stają się coraz ważniejsze. Swojej analizie poddałem dwa typy, a mianowicie spotkanie pomiędzy Philadelphia FLyers vs Winnipeg Jets oraz Pittsburgh Penguins vs New Jersey Devils

#Kupon dnia- gramy dubel z AKO 3,68

Naszą wspólną zabawę w kąciku typera chciałbym zacząć od dwóch typów na dzisiejszą noc, która nie rozpieszcza nas, jeżeli chodzi o ilość rozgrywanych spotkań. Wraz z zakończeniem Meczu Gwiazd NHL, sezon regularny z powrotem wraca do gry. Nadchodzi czas, aby oddzielić chłopców od mężczyzn. Dla drużyn, które aktualnie są w strefie play off, nie ma zbyt wiele miejsca na błędy. Każda gra i punkt stają się coraz ważniejsze. Swojej analizie poddałem dwa typy, a mianowicie spotkanie pomiędzy Philadelphia Flyers vs Winnipeg Jets oraz Pittsburgh Penguins vs New Jersey Devils

Winnipeg Jets – Philadeplhia Flyers

Krążek spada na początek drugiej połowy sezonu NHL w Filadelfii, gdzie Flyers goszczą Jets. Te dwie drużyny zmierzają w przeciwnych kierunkach, Jets walczą o pierwsze miejsce w konferencji Zachodniej, podczas gdy Flyers starają się trzymać z dala od wschodniej piwnicy konferencyjnej. Winnipeg Jets zajmują aktualnie pierwsze miejsca w dywizji Central z Nashville Predators przy zapasie czterech rozegranych spotkań. Gra z Flyers będzie pierwszą grą back-to-back, gdzie następnie przeniosą się do Bostonu, aby zagrać przeciwko Bruins.

Będzie to drugie i ostatnie spotkanie sezonu regularnego między zespołami w tym sezonie 9 grudnia Jets pogrążył Flyers 7-1. Mark Scheifele (trzy asysty) i Josh Morrissey (jeden gol, dwie asysty) Jets przed przerwą na ALL Star games zanotowali porażkę przeciwko Dallas Star. Natomiast na uwagę zasługuje fakt, że wygrywali oni w sześciu ze swoich ośmiu poprzednich gier. Znajdują się aktualnie na autostradzie do ponownej gry w fazie playoff. Nie można nie wspomnieć o obniżce formy jednej z najlepszych strzelb NHL Patrika Laine, który ma w tym sezonie 25 goli, natomiast tylko jeden gol w roku 2019 i cztery gole od 1 grudnia.

Pierwsze 48 gier sezonu regularnego nie poszło dokładnie tak, jak chcieli tego Flyers. Klub zajmuje przed ostatnie miejsce w dywizji Metropolitan, mając jeden punkt przewagi nad ostatnim miejscem New Jersey. Strata 14 punktów za Penguinami do miejsca premiowanego awansem playoff, pozwala mi myśleć, że mają większą szansę na wygraną w loterii, niż przejście do playoffów. Lotnicy weszli w przerwę z całkiem dobrą grą z trzema meczami wygranymi z rzędu i wygrywali w czterech z ostatnich pięciu meczach. Nieźle jak na zespół, który miał problemy z uzyskaniem stabilizacji. Po ustaleniu rekordu, używając siedmiu różnych bramkarzy w pierwszych czterech miesiącach roku, wygląda na to, że 20-letni Carter Hart rozpocznie w bramce w poniedziałek wieczorem.

To będzie jego pierwszy start w karierze przeciwko Winnipegowi. Dla zespołu takiego jak Flyers, myślę, że przerwa była najgorszą rzeczą, jaka mogła im się przydarzyć. W końcu udało im się przerwać niechlubną passę z powodu porażki w ośmiu meczach i zebrać trzy zwycięstwa z rzędu. Przewiduje w tym meczu, podobnie jak reszta ekspertów z naszego kąciku typera zwycięstwo Winnipeg Jets po kursie 2.30.

Pittsburg Penguins – New Jersey Devils

Pingwiny to zespół, który naprawdę przeszedł długą drogę od początku sezonu, kiedy mieli na swojej drodze wiele zmagań. Wracają z gry All-Star z MVP w grze, co z pewnością może zwiększyć morale Sidneya Crosby’ego. Pingwiny walczyły bardzo mocno, aby wejść na właściwe tory i rozpocząć sezon zgodnie z założeniami. Trwało to kilka miesięcy, aby wytrzeć rdzę i znaleźć stabilizację. Większość winy spada Murraya, który grał słabo między słupkami. Pittsburgh, zdobywając średnio 3,5 bramki na mecz. Liczba ta stale rośnie w tym sezonie. W poprzednich dziesięciu grach Pingwiny miały średnio 3,9 goli na mecz.

Przegrali trzy z ostatnich czterech meczów, a w tych trzech meczach stracili 17 goli Kings, Sharkom i Knights. Ostatnio Pens zanotował porażke 7-3 w Vegas. Pozwolili na co najmniej 4 bramki w pięciu z poprzednich siedmiu występach. Pittsburgh nie powinien jednak mieć problemów wykorzystujących obronę Diabłów i Kinkaida. Devils pozwolili na 3,8 bramki na mecz w tym sezonie. W ostatnich 8 meczach zwyciężyli tylko dwu krotnie. Na uwagę zasługuje również seria trzech zwycięstw z rzędu Diabłów w Pittsburghu. Chęć przerwania tej passy przez pingwinów powinna być na najwyższym poziomie i myślę, że w poniedziałek wieczorem w Pittsburghu powinno paśćco najmniej 7 lub 8 bramek. Przeciwnik idealny aby rozwiązał się worek z bramki a i Diabły myślę, że dorzucą coś od siebie. Propozycja typu to: „Liczba goli (60min) 5.5 +” po kursie 1.60.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKupon dnia
Następny artykułAudio Flesz