STO LAT sto lat, nie nie ten śpiew to nie z okazji naszego 40 już odcinka. Po prostu Adrian ma urodzony i śpieszy się na libacje tzn kulturalne wyjście ze znajomymi gdzie pewnie dyskusja toczyć się będzie głównie o gospodarce i stanie polityki w rejonie północnego Sudanu. O polityce jest też trochę u nas, zadajemy ważne pytania. Co dalej z KORWIN? Co myśleć o wypowiedzi Pana Stonogi? Z przymrużeniem oka 🙂

Plik do ściągnięcia : http://www66.zippyshare.com/v/ZHXFAhj4/file.html

Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.

Jest też hokej i to z grubej rury atakujemy całą masę tematów. Zaczynamy od koneksji rodzinnych czyli redaktor Ruszel na tropie afery! Kumoterstwo i despotyzm w rodzinie Hamiltonów powodem początku upadku Calgary Flames (joke). Jednak to zabawne i rzuca nowe światło na ruch Bruins <- Hamilton -> Flames. Mamy też niezaliczonego gola Connora McDavida i dyskusje o technologi goal line. Jest dużo o Columbus Blue Jackets i to o dziwo głównie nie o Johnie Tortorelli.