Zlot fanów NHL! Oglądamy razem finały Pucharu Stanleya!

Niestety musimy odwołać zlot w Toruniu. Powodem jest nikłe zainteresowanie naszą inicjatywą, a także duże niepewność co do terminu meczowego w dniu 18 czerwca.
Niestety we wcześniejszych edycjach naszych zlotów deklarowany udział zazwyczaj na tydzień przed imprezą wynosił od 50 do 80 uczestników.

Tym razem chęć spotkania podjęło tylko 11 osób, z doświadczenia wiemy, że kilka z nich nie przyjdzie, a parę innych nie dotrwa do początku czy zakończenia spotkania.
W ten sposób nie jesteśmy w stanie sposób zapewnić organizatorowi (właściciel pubu) że trzymanie nas w lokalu do wczesnych godzin porannych mu się opłaci.

Przepraszamy tych, którzy się już zaangażowali i wiązali ze zlotem plany. Jesteśmy w takiej samej sytuacji jak Wy, bardzo chcieliśmy się spotkać, ale trzeba brać pod uwagę różne czynniki.
Na pocieszenie – podchodzimy ze zrozumieniem do tego co się stało i NIE REZYGNUJEMY z planów na zlot. Po prostu zorganizujemy spotkanie fanów NHL na jesieni, gdy będzie ku temu wiele okazji (otwarcie sezonu w Pradze w październiku, pierwszy weekend listopada i inne).

Cześć tu redakcja NHL w PL!

Co wy na to, by spotkać się i pooglądać razem NHL? Chcemy działać na rzecz społeczności fanów NHL w Polsce i w związku z tym proponujemy wam zlot! Spotkanie kibiców amerykańskiego hokeja połączone z oglądaniem jednego z finałowych meczów o Puchar Stanleya!

Terminarz finałów nie jest jeszcze znany, ale według wszelkich kalkulacji, jeden z meczów finałowych odbędzie się 18 czerwca. Jest to sobota, w dodatku podczas tak zwanego „długiego weekendu” (Boże Ciało w czwartek), a więc dogodny termin na to by zjawić się na miejscu i nie martwić za bardzo o „jutro”.

Jako miasto-gospodarza wybraliśmy tym razem Toruń. To ukłon w stronę wiernych fanów hokeja i NHL z północy naszego kraju. Wielokrotnie wspomagali nas obecnością na zlotach w Warszawie, Krakowie czy Pradze. Teraz będą mieli odrobinę bliżej – liczymy więc na ich jeszcze liczniejsze przybycie.

Jesteśmy po wstępnych rozmowach z kilkoma lokalami w Toruniu. Najbliżej nam do organizacji spotkania w pubie LIGA SportClub (adres Małe Garbary 13 – Stare Miasto w Toruniu). Zostanie to potwierdzone w trakcie najbliższych kilku dni. Mecz moglibyśmy oglądać w komfortowych warunkach na sześciometrowym ekranie!

UWAGA! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZLOCIE NALEŻY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ! https://forms.gle/4mwrhnaQQLvBWT1g9

Zapraszamy także do dołączenia na Facebookowe wydarzenie zlotu, gdzie będą pojawiały się wieści, zdjęcia i aktualizację w jego sprawie: https://www.facebook.com/events/734818390960290

Bar jest dobrze wyposażony, dużo rodzajów piwa i wszelkiego innego alkoholu, więc nikomu nic nie braknie. Lokal postaramy się przyozdobić na „hokejowo” na czas naszego eventu ? Wszystkich chętnych prosimy także o NHLowe akcenty – ubierzmy się w bluzy/czapki/t-shirty naszych ulubionych zespołów i stwórzmy niepowtarzalną atmosferę! Oczywiście ubiór pozostaje kwestią waszego wyboru i nie ma żadnego przymusu 🙂

Pojawią się dodatkowe atrakcje w postaci konkursów, gości specjalnych bądź jakiegoś rodzaju zabaw (konsola + NHL zawsze daje radę). Zaproszeni możecie czuć się wszyscy, ALE liczba miejsc MUSI zostać ograniczona. Miejsce w pubie nie jest nieskończone. Sądzimy że 50-60 osób to maks, a więc ruszamy z zapisami.

By zgłosić się na zlot i mieć zaklepane miejsce siedzące w pubie należy wypełnić krótki formularz. Prosimy w nim o minimalne, ale prawdziwe dane, imie nazwisko i adres e-mail. Dane zostaną wykorzystane jedynie w celach organizacyjnych tego konkretnego wydarzenia. Zlot jest oczywiście darmowy, aczkolwiek odbędzie się na nim ZBIÓRKA na akcję charytatywną #NHLPLPOMAGA (udział dobrowolny).

Wstępne dane-fakty „Zlot fanów NHL w Toruniu 2022 – Wspólne oglądanie finałów”

Data: sobota 18 czerwca (trzeci lub czwarty mecz finałowy o Puchar Stanleya)
Miejsce: Toruń, Liga SportClub pub, adres Małe Garbary 13
Start i koniec imprezy: od godziny 19 do godziny 5-6 rano

UWAGA! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZLOCIE NALEŻY WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ! https://forms.gle/4mwrhnaQQLvBWT1g9

Pytania możecie zadawać tutaj, spróbujemy odpowiedzieć na wszystkie.

Pozdrawiamy,

NHL w PL