Abonament w NHL w PL = 20 % zniżki w Fansmania.pl

Wspólnie z serwisem www.fansmania.pl przygotowaliśmy dla naszych abonentów promocję na ciuchy i gadżety związane z drużynami NHL. Fansmania.pl to wiodący dystrybutor markowych licencjonowanych produktów NHL w Europie. W sklepie znajdują się setki produktów, związanych z każdym z 30 obecnych zespołów NHL, a także z drużynami historycznymi oraz edycje limitowane poświęcone konkretnym imprezom jak All Star Game czy Puchar Świata. Sklep posiada polski support, a wysyłka do naszego kraju jest realizowana szybko oraz tanio.przechwytywanie104

Teraz każdy posiadacz abonamentu w serwisie NHL w PL jest upoważniony do 20% zniżki na zakupy Fansmania.pl! W prostym przeliczeniu za abonament o wartości 9 zł dostajecie nie tylko dostęp do najlepszego serwisu o NHL w Polsce, lecz 20% zniżkę nawet do 500zł. Jak można prosto policzyć, dzięki nam możecie na zakupach zaoszczędzić nawet 100zł.

Jak dostać zniżkę:

  1. Kupujesz abonament w NHL w PL.

Wszystko jedno, jaką wersję wybierzesz (miesięczna lub trzymiesięczna). Każda upoważnia do jednego zamówienia w Fansmania.pl obniżonego o 20%! Abonament się skończył lub potrzebujesz jeszcze jednej zniżki? Kup następny i znów ciesz się z promocji.

__________________________________

Abonament miesięczny (dostęp na 30 dni)

Cena: 12 zł

__________________________________

Abonament 3-miesięczny (dostęp na 90 dni)

Cena: 33 zł (11zł/miesiąc)

__________________________________

Abonament miesięczny (dostęp na 180 dni)

Cena: 60 zł (10zł/miesiąc)

 

Płatności obsługuje zaufany system DOTPAY, w którym możesz zapłacić online i cieszyć się dostępem natychmiast po uiszczeniu opłaty.

2. Upatrujesz rzeczy na fansmania.pl i piszesz maila na info@fansmania.pl z prośbą o KOD oraz z danymi na które zarejestrowałeś abonament w NHL w PL (wystarczy mail).

3. Dostajesz maila zwrotnego ze specjalnym kodem dającym ci upust 20% w sklepie.

4. Składasz zamówienie i potwierdzasz zakupy z użyciem rabatu mailem na info@fansmania.pl

5. Płacisz za swoje rzeczy przelewem, paypalem lub przy odbiorze!

Ważne punkty regulaminu:

Jeden abonament = jedna zniżka. Po wygaśnięciu abonamentu i kupnie następnego znów jesteś upoważniony do otrzymania kodu rabatowego.

Rabat działa maksymalnie od kwoty 500 zł. Maksymalny upust na nim wynosi więc 100 zł. Nie ma kwoty minimalnej.