Wszystkich, którzy zakupili papierowe podsumowanie sezonu NHL 2022/23, pragnę w imieniu swoim i redakcji PRZEPROSIĆ za długi czas oczekiwania i zawiedzione oczekiwania. Niestety oficjalnie ogłaszamy, że projektu nie udało się zrealizować. Przyczyn takiego faktu jest kilka – w tym nasze (moje) błędy, brak profesjonalizmu ze strony podwykonawców (druk) i inne. Nie wdając się już w długie i nieistotne z waszego punktu widzenia szczegóły. Najważniejsze teraz informacją dla każdego, kto zakupił egzemplarz czasopisma, jest to co dalej. Nikt nie wyjdzie pokrzywdzony z całej sytuacji, a każdy „klient” może wybrać z trzech opcji.

1) 100% zwrot środków (25 zł / sztuka)

2) 50% zwrot + miesiąc abonamentu gratis (wartość 19 zł). Łącznie więc zwrot o wartości 32 zł

3) Brak zwrotu w zamian za DARMOWY egzemplarz Skarbu Fana na sezon 2023/24 (wartość 45 zł)

NHL okładka skarb fana 23/23
NHL okładka skarb fana 23/23

Proszę o pisanie w sekcji komentarzy na portalu adresu e-mail z zamówienia i numerek opcji, na którą się decydujecie. Przykładowo tak powinno to wyglądać: mr*****@nh**.pl opcja numer 3. To pozwoli dobrze posegregować i sprawnie wszystkich obsłużyć. Inne środki komunikacji gdzie tym prostym komunikatem możecie zgłosić swoją wolę są: Facebook NHL w PL (wiadomość), adres redakcyjny: re******@nh**.pl i mój adres mr*****@nh**.pl.

Jak widać niniejszym zapowiadamy też wydanie nowego Skarbu Fana na nadchodzący sezon. Wielu z was dostało informacje, że w związku ze stratami na nieudanym projekcie z podsumowaniem (kilka tyś zł) i stratami moralno-psychicznymi 🙂 pod znakiem zapytania stało wydanie nowej „encyklopedii” wiedzy na zbliżającą się rundę 23/24. Za namową redakcji zdecydowałem jednak o wystartowaniu kolejnej edycji. Mało tego, do niej DODANYCH będzie około 20 dodatkowych stron będących nieformalnym podsumowaniem sezonu 22/23, a więc rzeczą obiecaną wam, której przynajmniej w takim stopniu zamierzam dotrzymać.

Póki co mogę zaprezentować nową okładkę oraz zapewnić, że przy Skarbie Fana żadne niedogodności ze strony drukarni ani innych czynników nie nastąpią (zwróciłem się w kierunku starych nieco droższych, ale sprawdzonych rozwiązań). Cena naszego nowego dzieła będzie wynosić 45 zł, a oficjalną sprzedaż rozpoczniemy 10 września. Edycja będzie bardzo limitowana, jedna z najmniejszych w historii, do sprzedaży trafi tylko 450 sztuk. Kto pierwszy ten lepszy.

Jeszcze raz przepraszam, nie każdy plan udaje się zrealizować i tak było w przypadku podsumowania. Mam nadzieje że uda nam się to wam wynagrodzić <3 dziękujemy za niezmienne wsparcie serwisu i wiele ciepłych słów jakie napłynęło w trudnych chwilach.

Michał Ruszel

76 KOMENTARZE

  1. nhlw.0ee325@m******ot.net opcja nr 3

    Pozdrowienia dla redakcji i gratulacje odwagi w planowaniu nowych projektów. To, że niektóre się nie udają, to normalne. Jak widzę po komentarzach powyżej, wszyscy i tak Was wspieramy i szanujemy Waszą pracę :).

     
    • Założenia są, żeby w sezonie było trzy dziennie Wzmacniamy kadrę redaktorską ale łatwo nie jest. W offseason dochodzi jeszcze brak ważniejszych tematów więc czasami jest krucho. Pamiętajmy że my nie piszemy newsów na 300 znaków, tylko każda rzecz ma minimum 800 słów i staram się aby nie było wodolejstwa. Jakość > ilość (i pośpiech) u nas. Już dawno zdecydowaliśmy by iść w tę stronę, wbrew trendom.