Zapraszamy do wspólnej zabawy – skonfrontowania swoich typów na fazę pucharową. Każdy ma w głowie swoją wizję play-offów, a ten konkurs umożliwi wam skonfrontowanie tych pomysłów z innymi i być może udowodnienie swoich racji. Uruchomiony przez oficjalną stronę NHL konkurs Bracket Challenge my „przystosowujemy” do polskich kibiców i tworzymy dla nich wewnętrzne rozgrywki z nagrodami! Zapraszamy do typowania i udostępniania!

Zamów papierowe PODSUMOWANIE sezonu NHL! Ach co to był za sezon 22/23!

Jak dołączyć do ligi?

Wystarczy zalogować się na stronie bracketchallenge.nhl.com na swoje konto w serwisie NHL.com. Założyć je można tutaj https://account.nhl.com/ui/?client_id=rfsportstec&redirect_uri=https%3A%2F%2Fbracketchallenge.nhl.com%2Fregister. Następnie wystarczy znaleźć naszą ligę (klik w link lub przez opcję wyszukiwania NHL w PL wklejamy też w razie problemów pełny adres: https://bracketchallenge.nhl.com/en/league/63079) i kliknąć przycisk “add to my leagues” lub od razu “Create Bracket”. Ewentualnie może być tam od razu przycisk NEW BRACKET. Znajdziecie 🙂

Jak grać?

Zasady gry są bardzo proste. Po zarejestrowaniu się w naszej lidze trzeba ułożyć swoją drabinkę play-off, a więc wytypować wynik wszystkich rywalizacji w fazie pucharowej. Co ważne, trzeba to zrobić przed godziną 01:00 we wtorek 18 kwietnia, kiedy to startują play-offy.

Na graficznie przedstawionej planszy ustawiasz, kto wygra z kim, a na końcu także w ilu meczach. Każdy poprawny typ jest inaczej punktowany, przez co na bieżąco będziecie mogli śledzić ranking i swoją pozycję wśród innych kibiców. Punktacja jest następująca:

– 10 punktów za każdą poprawnie wytypowanego zwycięzcę 1. rundy PO,

– 25 punktów za każdą poprawnie wytypowanego zwycięzcę 2. rundy PO,

– 50 punktów za każdego poprawnie wytypowanego zwycięzcę konferencji (w tym sezonie po prostu zwycięzcę lewej lub prawej strony brackettu),

– 100 punktów za wytypowanie zwycięzcy Pucharu Stanleya.

Są też dodatkowe punkty za poprawne wytypowanie liczby meczów, jaka zostanie rozegrana w danej parze 1. rundy play-off. Tiebreaker, czyli rozstrzygający czynnik w razie remisu punktowego to liczba bramek w wielkim finale – kto bliżej, ten uzyskuje wyższą pozycję na koniec zestawienia.

Wszystko jasne? Jeśli nie, pytaj w komentarzach, jeśli tak zapraszamy do rejestracji! Być może to Ty okażesz się najlepiej typującym fanem NHL w Polsce! Jedna ważna prośba podpisujcie bracketami swoimi nazwiskami lub ksywami – tak żeby możliwa była weryfikacja kto jest kim. System na stronie NHL podpisuje je tylko imionami i potem może być problem z rozpoznaniem zwycięzcy 😉

Nagrody

W tym roku do wygrania t-shirt z logami klubów NHL o wartości blisko 100 zł:

Mamy też coś dla tych, którzy na abonament jeszcze się nie zdecydowali! Najlepiej typujący człowiek spośród nie-abonentów dostanie za darmo miesięczny dostęp do serwisu. W przypadku, gdy wyga bracket jednego z redaktorów NHL w PL (w co gorąco wierzę) za najlepszych uznaje się następnych w zestawieniu użytkowników.

Powodzenia!

1 KOMENTARZ

  1. Podpisujcie się ksywkami -łatwo powiedzieć. Według NHL moja ksywka to jakiś wulgaryzm, więc zostaje mi wpisać się jako Maciek II.

     

Comments are closed.