Typuj u bukmachera i wygrywaj (lub nie 😅) z NHL w PL
Odpowiedzialność za zawierane zakłady ponosisz samodzielnie,
Poniższe typy to tylko propozycje. Hazard tylko odpowiedzialnie!

Boston Bruins – San Jose Sharks -> Bruins wygrają w 60 minut -> 1.78

Niedźwiedzie miały dwa spokojne ostatnie dni, łatwe zwycięstwo nad Sabres i odpoczynek. Teraz zagrają u siebie z nadspodziewanie dobrze dysponowanymi od startu sezonu Sharks, którzy jednak będą się już czwarty mecz z rzędu mierzyć z rywalizacją na wyjeździe. Rekiny nie mają takiego potencjału, by przedłużać swoją serię zwłaszcza w tak trudnych warunkach. Ważnym czynnikiem będzie dobrze rozgrzany i naładowany pozytywnie po meczu z byłym klubem bramkarz BOS, czyli Linus Ulmark.

Vegas Golden Knights – New York Islanders -> wygrają Islanders i będzie mniej niż 5.5 bramek -> 5.00 kurs

Na pierwszy rzut oka ryzykowny zakład, ma w sobie dużo sensu. Golden Knights są w ofensywie „upośledzeni” brakiem Maxa Pacioretty’ego i Marka Stone’a (co też szkodzi im w obronie). Do tego w defensywie już ostatnio zabrakło Aleca Martineza, a teraz dołączy do niego Zach Whitecloud. To sprawia, że Rycerzom trudno będzie przebić się przez dobrą strukturalnie drużyny z Nowego Jorku, która udowodniła to noc wcześniej triumfując bez straty gola, a więc o jej defensywną inklinację nie powinniśmy się martwić.

Ostatnie sto sztuk Skarbu Fana NHL! Zamów zanim się skończy!

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings -> wygrają Blackhawks w 60 minut -> 1.95

Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings -> więcej niż 6.5 kar dwuminutowych -> 1.65

Dwie propozycje na mecz Czarnych Jastrzębi z Czerwonymi Skrzydłami. Pierwsza naturalnie nasuwa się po słabym występie Detroit w Montrealu, konieczność podróży do Wietrznego Miasta i rozegranie drugiego wyjazdowego meczu dzień po dniu utrudni poprawienie czegokolwiek, spodziewam się kolejnej słabej gry i tak mocno okrojonego z potencjału Detroit. Blackhawks oczywiście też w tym sezonie nie błyszczą, ale w końcu powinno coś u nich zadziałać. Dosyć logiczne wydaje się też postawienie na sporą liczbę kar, bo w przypadku DET to druga najczęściej faulująca ekipa ligi (5.75 kary na mecz), do tego dojdzie element zmęczenia, a także mam nadzieje bardziej agresywne niż do tej pory granie CHI.

2 KOMENTARZE