Przebrnęliśmy przez kwalifikacje i walkę o rozstawienie, a za moment play-offy, czyli okres roku, na który każdy fan NHL czeka z ogromną niecierpliwością. Z tej okazji zapraszamy Was do wspólnej zabawy! Organizujemy konkurs nie tylko o prestiż! Od kilku już sezonów na stronie ligi każdy z kibiców może brać udział w Bracket Challenge, czyli mówiąc po polsku – play-offowym typerze. Oto oficjalna liga dla polskich fanów NHL!

Jak dołączyć do ligi?

Wystarczy zalogować się na stronie bracketchallenge.nhl.com na swoje konto w serwisie NHL.com (założyć je można tutaj https://bracketchallenge.nhl.com/register). Następnie wystarczy znaleźć naszą ligę (klik w link lub przez opcję wyszukiwania NHL w PL wklejamy też w razie problemów pełny adres: https://bracketchallenge.nhl.com/leagues/nhl-w-pl) i kliknąć przycisk “add to my leagues” lub od razu “Create Bracket”. No i gotowe!

Jak grać?

Zasady gry są bardzo proste. Po zarejestrowaniu się w naszej lidze trzeba ułożyć swoją drabinkę play-off, a więc wytypować wynik wszystkich rywalizacji w fazie pucharowej. Co ważne, trzeba to zrobić przed godziną 21 we wtorek 11 sierpnia, kiedy to startują play-offy.

Na graficznie przedstawionej planszy ustawiasz, kto wygra z kim, a na końcu także w ilu meczach. Każdy poprawny typ jest inaczej punktowany, przez co na bieżąco będziecie mogli śledzić ranking i swoją pozycję wśród innych kibiców. Punktacja jest następująca:

– 10 punktów za każdą poprawnie wytypowanego zwycięzce 1. rundy PO,

– 25 punktów za każdą poprawnie wytypowanego zwycięzce 2. rundy PO,

– 50 punktów za każdego poprawnie wytypowanego zwycięzcę konferencji,

– 100 punktów za wytypowanie zwycięzcy Pucharu Stanleya.

Są też dodatkowe punkty za poprawne wytypowanie liczby meczów, jaka zostanie rozegrana w danej parze 1. rundy play-off. Tiebreaker, czyli rozstrzygający czynnik w razie remisu punktowego to liczba bramek w wielkim finale – kto bliżej, ten uzyskuje wyższą pozycję na koniec zestawienia.

Wszystko jasne?  Jeśli nie, pytaj w komentarzach, jeśli tak zapraszamy do rejestracji! Być może to Ty okażesz się najlepiej typującym fanem NHL w Polsce! Jedna ważna prośba podpisujcie bracketami swoimi nazwiskami lub ksywami – tak żeby możliwa była weryfikacja kto jest kim. System na stronie NHL podpisuje je tylko imionami i potem może być problem z rozpoznaniem zwycięzcy 😉

Nagrody

W tym roku mamy dla was nagrodę główną – JERSEY czyli bluzę – Seattle Kraken – nowego 32. klubu NHL! To dla zwycięzcy całego bracket challenge, który spełni też warunek posiadania abonamentu w naszym portalu w momencie startu play-offów (wtorek 11 sierpnia godzina 21).

Mamy też coś dla tych, którzy na abonament jeszcze się nie zdecydowali! Najlepiej typujący człowiek spośród nie-abonentów dostanie za darmo miesięczny dostęp do serwisu. W przypadku, gdy wyga bracket jednego z redaktorów NHL w PL (w co gorąco wierzę) za najlepszych uznaje się następnych w zestawieniu użytkowników.

Powodzenia!

8 KOMENTARZE