Zapraszamy serdecznie 1 lipca na nasz portal, na Free Agency czyli otworzenie okienka kontraktowego w NHL. Będziecie na bieżąco dzięki audycji na żywo prowadzonej przez redakcję NHL w PL. Przygotujemy dla naszych abonentów specjalną transmisję na Youtube od godziny 18 do 21. Omówimy największe i najważniejsze wzmocnienia klubów NHL! Relację audio/video przeprowadzą redaktorzy: Michał i Adrian oraz zaproszeni goście! 🙂

Jeszcze nigdy nie byliśmy z wami ‚na żywo’ podczas otwarcia wolnego rynku, ale w tym roku zdecydowaliśmy się na ten krok. Zazwyczaj realizowaliśmy dla was inne audycje live, z trade deadline i draftu, w tym sezonie odpuściliśmy selekcję młodych talentów, ale w ramach ‚wynagrodzenia’ dajemy możliwość przeżywania z nami pierwszych i największych emocji kontraktowych.

Kto nie wie, na czym polegają takie audycje, może zobaczyć jak to było na Trade Deadline w lutym:

W trakcie naszego „nadawania” będziemy dla was dostępni na czacie, poprzez który będziecie się mogli z nami komunikować, zadawać pytania, poprawiać nas – po prostu tworzyć razem z nami tę relację! Dla najaktywniejszych na czacie przewidujemy nagrody w formie gadżetów związanych z portalem (kubki, kufle i inne). Po zakończeniu transmisji dostępny będzie zapis na Youtube, a następnego dnia podamy całość w formie mp3 do ściągnięcia oraz do odsłuchu w naszym serwisie.

Czekamy na wasze propozycje i sugestie – jest jeszcze kilka dni i możemy wprowadzić jakieś „nowości” jeśli tylko będzie to możliwe technicznie! Dajcie znać w komentarzach.

PS. Proszę o kontakt na mr*****@nh**.pl lub re******@nh**.pl osoby które nie otrzymały gadżetów za aktywność na poprzednich live’ach. W trakcie sezonu czasu mało, wiem że części paczek nie zdołałem wysłać, a aktualnie problem jest taki że nie pamiętam adresów 🙂 Prośba o przypomnienie, bo gadżety są gotowe do wysyłki!