Jeśli spodziewałeś się, że zapowiemy play-offy to się pomyliłeś. Wkraczamy po pierwszych meczach pierwszej rundy i przypominamy że w tym roku mija 1050 rocznica od Chrztu Polski. Do hymnu! Chwale się komentarzem w meczu reprezentacji Polski, kłaniam się wszystkim play-by-play komentatorom w NHL i ogólnie na świecie, Panowie to niesamowicie trudna robota! Mimo wszystko jestem z siebie dumny. Zajmujemy się bracketem trochę od „dupy strony”, obracamy go na wszystkie możliwe strony.

Zastanawiamy się kto zgarnie Conn Smythe Trophy, typujemy kto z 16 walczącej w play-off jest najsłabszy, myślimy czy dodanie do tego układu Boston Bruins lub Colorado Avalanche cokolwiek by zmieniło. Na swój sposób żegnamy Kobe Bryanta i szukamy jego hokejowego odpowiednika. Z przykrością stwierdzamy, że nikogo takiego nie ma.

Plik do ściągnięcia: http://www104.zippyshare.com/v/I1CGdauQ/file.html

<em>Najlepsza polska audycja o NHL. Lubisz czytać o hokeju? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NHL w PL dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Nie brakuje też popularnych tematów „rozgrzewkowych” zahaczających o świat popkultury i sportu innego niż hokej.</em>