Umawiamy się na rozmowę o drafcie, ale zaczynamy w tematach wakacyjnych. Czy jest z nami jakiś licealista (o gimnazjalistę boje się zapytać). Wiecie kiedy człowiek jest już stary? Gdy nie wie kiedy nastąpił bądź nastąpi koniec roku szkolnego. Dokładnie tak jak my w naszej audycji.

Na wczasy nie warto wybierać się do Las Vegas, przynajmniej my to odradzamy. Temat nagród traktujemy po macoszemu, może coś więcej na ten temat będzie w następnym odcinku ale gwarancji nie ma. Już  w audycji rozdajemy dwie nagrody Careyowi Price’owi i śmiejemy się z celebrytów zaproszonych na tę imprezę. U nas zapewne zaproszony byłby Mroczek (albo i dwóch).

Wersja do ściągnięcia: http://www3.zippyshare.com/v/DGT2wgU2/file.html

Nasz przegląd robimy „pozycyjnie”, jesteśmy przygotowani i wskazujemy najciekawsze osobistości tego draftu. Nie pada praktycznie ani jedno zdanie o Connorze McDavidzie i Jacku Eichelu! Poświęcamy się mniej popularnym prospectom, bo niestety w blasku dwóch pierwszych gwiazd o reszcie w głównym nurcie nie mówi się zbyt wiele.

Na koniec Adrian wyraża swoją filozofię odnośnie draftowania, którą staram się zachwiać proponując mu wymianę Rick Nash = 3. wybór w 2015. Dziękujemy za udział w ankiecie, a tych którzy jeszcze nie wypełnili zapraszamy do jej wypełnienia – http://www.ankietka.pl/ankieta/195712/podcast-hokejowy-adrian-vs-michal.html