To wyjątkowy odcinek bo po raz pierwszy mieliśmy gościa! Ale od początku idąc – działo się strasznie dużo od ostatniego odcinka. Efekt Stonogi kształtuje polski rząd, Wojtek Kowalczyk porównuje PO do Hitlera i zostaje zawieszony. Muszę uważać na swoje porównania Komorowskiego do Chicago Blackhawks.

Meritum stanowią mecze finałowe numer 3. i 4. To dwa różne spotkania, jedno nam się podobało drugie mniej. W obu działo się jednak sporo – koncentrujemy się na „serialu” związanym z perypetiami bramkarzy Tampa Bay Lightning. Opowiadamy o Benu Bishopie i jego „nocy żywych trupów” oraz o Andrieju Wasilewskim i tym jak bardzo opanowany jest mimo nikłego stażu na „big stage”.

Czekamy na Showtime w wykonaniu Patricka Kane’a, domagamy się żeby ktoś obudził Stevena Stamkosa. Chwalimy za to Victora Hedmana. Były  wielkie emocje, Joel Quenneville kopie ręcznik, a asystent dba by pozostał w boksie Chicago – za to płaci się asystentom tak wielkie pieniądze!

Na koniec gościmy wyjątkowo bogatego w wiedzę o Arizona Coyotes człowieka. Michał Kolasiński opowiada nam o aferze związanej z wypowiedzeniem umowy najmu hali Kojotom.  Przedstawia racje ze strony klubu i wdraża nas w meandry tego zagadnienia.

Z pokorą wysłuchujemy, chociaż mieliśmy plany prowokacyjne (pada hasło teczka, agent, Lesiak, Stonoga). Dziękujemy za udział w naszym „show” i chociaż zgadzamy się że do Marek vs. Wyshynski jeszcze nam daleko to jest co raz weselej!

Wersja do ściągnięcia: http://www25.zippyshare.com/v/DK5viQoO/file.html